ספוגים אקוסטיים

 
מעוניינים לבנות חדר הקלטות מבודד? רוצים לשפר את האקוסטיקה בדירה שלכם? חברת מנדלבוים עמי מזרונים בע"מ מציעה מגוון עצום של ספוגים אקוסטיים במחירים משתלמים.
חייגו עכשיו למספר 072-3251338, ותוכלו לקבל פרטים נוספים.


ספוגים אלו מיועדים לשימוש פרטי, עסקי או מוסדי. אנחנו בחברה מייצרים את הספוגים הללו כבר משנת 1955 ונותנים מענה מדויק לצרכים שונים. באופן כללי, הספוג הוא מוצר בצבע שחור ובאיכות ספיגה גבוהה במיוחד. יתרה על כך, בחברה שלנו מקפידים על עמידה בתווי תקן, ולכן מייצרים ומשווקים ספוגים בעלי תכונות של עיכוב בעירה. בזכות חסינות האש תוכלו להשתמש בספוגים לצרכים שונים מבלי לוותר על המטרה המקורית שלהם: בידוד רעשים בצורה מושלמת.
 
ספוגים אקוסטיים לאולפני הקלטות ביתיים
 

חברתנו מציעה מגוון פתרונות של ספוגים אקוסטיים:

 
א. לוחות ספוג במבנה של תבניות ביצים – את הלוחות הללו ניתן למצוא בעיקר באולפני הקלטות, אך לאחרונה החלו להשתמש בהם גם במועדונים, במשרדים, במחסנים ובמפעלים.

ב. קולטי באסים לפינות החדר – גם מוצר זה משמש את תעשיית המוזיקה בארץ ובעולם ומוכיח יעילות בלתי מתפשרת.

ג. דה פיוזר – מוצר ייחודי של חברת מנדלבוים בע"מ ממנו ניתן ליהנות במחירים משתלמים.
 

בואו להתייעץ עם מומחים

 
החברה שלנו מתמחה במוצרים איכותיים ובאמינות ללא תחרות, ומזמינה אתכם להצטרף אל קהל הלקוחות. אם אינכם בטוחים איזה סוג של ספוגים מתאים עבורכם, נציגי החברה ישמחו לתאם פגישת היכרות בלתי מחייבת. בואו ללמוד מהטובים ביותר כיצד מייצרים את הספוגים, איך משלבים אותם במראה הכללי של החדר, ומהי הדרך הנכונה להשתמש בהם לאורך זמן.

אל תחכו עד שהרעש יפגע לכם בשמיעה: חייגו עוד היום למספר 072-3251338, ותוכלו לשפר את איכות החיים שלכם ושל הסביבה עם ספוגים אקוסטיים בדגמים שונים.