מזרונים אורטופדיים ללא קפיצים

 
מזרנים אורטופדיים חייבים לבוא עם מערכת קפיצים יקרה? כבר מזמן לא! בזכות התפתחויות רבות של הטכנולוגיות בענף, קיימים דגמים רבים של מזרנים אורטופדיים ללא קפיצים, המציעים לא פחות נוחות ובריאות ממזרני קפיצים, ובמקרים מסוימים אף יותר מהם.

בניגוד למצופה, ענף המזרנים לא נח לעולם והתפתחויות רבות בענפים שונים מוצאות את דרכן אל התחום, כאשר מיטב המוחות בוחנים, ללא הרף, דרכים חדשות אשר באמצעותן ניתן יהיה לשפר את נוחות השכיבה ואיכות השינה.

בעשורים הקודמים, היו אלה מזרוני קפיצים אשר תפסו את הבכורה, עם פיתוחים הנדסיים בתחום הקפיצים ופיתוחים אחרים בתחום חומרי הגלם. אולם בכל הנוגע לנוחות, כמו בתחומים אחרים, מזרון קפיצים, איכותי ככל שיהיה, אינו פתרון מתאים לכל אחד. בייחוד נכון הדבר בקרב אלו המעדיפים מצע קשיח ואחיד בזמן השכיבה.
 
מזרן אורטופדי ללא קפיצים
 

פיתוחם של מזרונים אורטופדיים ללא קפיצים

 
בעקבות הצורך במתן מענה נוח ומשתלם עבור אלה שקפיצים אינם מיטיבים עמם, פותחו מזרונים אורטופדיים ללא קפיצים. מזרנים אלה עשויים מספוג, ויסקו, פוליאורטן וחומרים מתקדמים אחרים. מעבר לאלמנט הנוחות האישית, אשר תלויה בהעדפה אישית ובמבנה הגוף, מזרנים מסוג זה נהנים מיתרונות כגון עמידות רבה, שמירה על צורה ותחזוקה נוחה.

למותר לציין כי מזרנים בכלל, מזרנים אורטופדיים בפרט, יש להתאים למשתמשים בהם. לכן, מגיעים מזרנים ללא קפיצים בגדלים וברמות קשיחות שונות. רמת הקשיחות הדרושה היא פונקציה של נוחות ושל בריאות, כלומר – מידת התמיכה הדרושה לגב.
נקודה חשובה נוספת, היא שכדי ליהנות ממלוא היתרונות של מזרונים אורטופדיים, כדאי להיעזר גם בכריות אורטופדיות המסייעות בשמירה על התינוח הנכון של הצוואר והגב.


רוצים ללמוד עוד על מזרון אורטופדי ללא קפיצים? המומחים שלנו במנדלבוים עמי מזרונים מחכים לכם. התקשרו, או כתבו אלינו, עוד היום! 072-3251338