מזרוני ספוג הם השקעה איכותית

 
 
שינה טובה על מזרון איכותי משמעותית עבורנו כדי שנצליח לתפקד ביום שלמחרת בצורה נאותה ויעילה. מזרוני ספוג מתאימים למעשה לכולם, כשהם משולבים בשני ספוגים משובחים עם רמת קשיחות קשה ובינונית, מה שיוצר את האיזון המושלם לגוף האדם. מזרון ספוג יחסית קל במשקלו ונוח להזיז אותו ממקום למקום במקרה הצורך.

הוא יכול להתאים לאורח שמגיע לישון, לילדים שלכם, לקמפינג בחוץ וגם עבורכם בחדר השינה. מזרני ספוג יכולים להגיע כשהם מחולקים למספר שכבות, כאשר מפרט השכבות בין מזרן רגיל לבין מזרן פרמיום הינו שונה, אך עם זאת, כל סוגי המזרונים מעניקים את מלוא התמיכה עם רמת דחיסות גבוהה שמצליחה להחזיק לאורך שנים.


אצלנו במנדלבוים עמי תוכלו למצוא מזרון בהתאמה אישית שתמיד חלמתם עליו! את כל המידע שאתם צריכים לדעת לפני / בעת הרכישה תוכלו למצוא בהמשך.

 
מזרוני ספוג לפי מידה
 

שמירה על גוף ילדכם

 
בכל בחירה של מזרון למיטת הילד שלכם יש להבין את היתרונות שלו וכיצד הוא תורם לבריאות הגוף שלו. במקרה של מזרון ספוג היתרונות הם רבים, מלבד העובדה שכל ילד וילדה שישנו על מזרון ספוג יצליחו לעבור לילה שלם בלי כל התעוררות והפרעות מה שיתרום ליכולות הריכוז, למידה ותפקודם היומיומי, מזרון ספוג תורם גם להתפתחות אברי הגוף של הילד, לרבות יציבות השלד. כאמור, התפתחות נכונה בגיל צעיר תהיה תלויה לא מעט במיטה ובטיב המזרון עליו הוא ישן וזאת הסיבה שחשוב להקפיד על מזרן שמותאם לגב ולשלד הילד, שברוב המקרים זה יהיה מזרון ספוג.

 

היתרונות של מזרון ספוג

 
אנשים רבים טוענים שמזרוני ספוג על אף מחירם הזול יחסית, הצליחו לעשות שינוי שאף מזרון אחר, יקר ואיכותי ככל שיהיה לא חולל – הם פשוט קמו ללא מכאובים.

להלן כל היתרונות שהופכים את מזרן הספוג למזרן איכותי -

עושה שימוש בחום הגוף – מזרון ספוג עושה שימוש בחום שהגוף פולט החוצה, כל זמן שאנו ישנים. החום מצליח לרכך את הספוג ויכול לשנות את הצורה שלו בהתאם למבנה של הגוף של אותו אדם שישן על גבי המזרן. משמע, המזרן יכול להתאים את עצמו לאדם בהתאם לעקומה של עמוד השדרה כשהוא מספק תמיכה מלאה. כשמתעוררים וקמים ממזרון ספוג, הגמישות שלו תסייע לו לחזור לצורתו המקורית.

מקל על כאב - במזרן ישן ובמזרן קפיצי רק השכבה שלמעלה עשויה מבד שהוא רך. לרוב, הבד הזה יישחק וייווצרו בו נקודות לחץ שיהפכו את השינה לפחות נוחה ובמקרה קיצוני יותר, יתחילו כאבי גב. במזרן שעשוי מספוג לא נוצרות נקודות לחץ ולכן השינה נעימה. מלבד זאת, התכונות בייחודיות הספוג מקלות על כאבים שקיימים בעמוד השדרה וכל מיחוש שיש במפרקי הגוף.

הפרדה – בכל שינה שלנו אנו נשנה את התנוחה שלנו כמה וכמה פעמים. מזרון ספוג מצליח לקלוט את התנועה ולא מעביר אותה לכל שטח המזרון, כפי שזה קורה בכל מזרון אחר. מה שאומר, שהסיכוי שתרגישו את כל מי שישן על ידכם נמוך מאוד. מדובר באפיון מושלם לכל מי שישן שינה קלה ומתעורר מהר מכל תזוזה.

אידיאלי לכל מי שסובל מאלרגיה - הצפיפות של מזרון ספוג תמנע מאלרגנים למיניהם כמו עובש או אבק לחדור לעומק המזרן וכך היא למעשה תקטין את מספר האלרגנים שיכולים להיקלט בתוך המזרן. מדובר בתכונה חשובה במיוחד, בפרט בקרב מי שסובל מאלרגיות.


 

מזרוני ספוג איכותיים רק אצל מנדלבוים עמי

 
מזרוני ספוג של חברת מנדלבוים עמי נחשבים למזרנים מצוינים וברמה גבוהה, בעלי איכויות שמעניקים תמיכה רבה לגב ולכל המפרקים. ניתן לבחור מזרון ספוג בהתאמה אישית בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם, במידות, ברמת הקשיחות המתאימה ובעובי המתאים.
 

 
 
 
לפרטים נוספים, ייעוץ מקצועי, ביצוע רכישה או כל עזרה שהיא - השאירו פרטים בעמוד "צור קשר" או חייגו.