מזרון יחיד

 
ילדכם זקוק למזרון חדש ואתם לא יודעים כיצד לבחור לו מזרון יחיד מתאים? מעוניינים לשפר את איכות החיים של בני המשפחה וליהנות מפתרונות שינה מתקדמים? פנו אלינו בטלפון 072-3251338 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.


השימוש העיקרי של מזרן זה הינו ההתאמה לצרכי גיל ההתבגרות. בעוד ילדים קטנים יכולים להסתפק בעריסה, בני נוער בגילאים שונים זקוקים למזרון שיוכל לספק להם תמיכה רפואית ובריאותית.


לא כל מזרון יכול לשמש את בני הנוער בגיל מהותי זה ועליו להיות נוח, פונקציונאלי ובעיקר איכותי. ילדים גדולים זקוקים למיטה ראויה וחשוב מכך – למזרון שיתאים להם ולצרכים שלהם.
 
מזרון יחיד לשינה טובה וגב בריא
 

בחירת מזרון יחיד

 
הדרך הנכונה לבחור מזרון עבור בני נוער היא להתייעץ עם מומחים. איתנו תוכלו לנצל עשרות שנים של ניסיון בהתאמת סוגי מזרונים לבני נוער. בנוסף, תוכלו להתרשם מקולקציה של מזרונים ייחודיים כגון מזרונים אורטופדיים ומזרוני ספוג, או מתכנון מזרון בהתאמה אישית.

כל ההורים מעוניינים לשמור על הגב ועל הבריאות של הילד שלהם, אך חלקם לא יודעים כיצד לעשות זאת. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן עם סל שירותי נרחב ומשתלם:

- פגישת ייעוץ בלתי מחייבת.
- המלצה על מזרון בהתאם לגיל הילד וגודל חדר השינה.
- תיאום פגישה בבית הלקוח.
- מזרונים המיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר בעולם.
- פתרונות שינה מתקדמים עבור בני נוער וילדים.

עם נציגי מנדלבוים עמי בע"מ אתם אף פעם לא לבד. החל משלב ההתלבטות, דרך ההחלטה על המזרון, ועד לקבלת המוצר אל בית הלקוח, כל אחד מהיועצים המוסמכים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. תוכלו להביא את הילד אל אולם התצוגה ולהתרשם מקולקציית מזרון יחיד או לקבל מידע נוסף בטלפון.

מעוניינים לרכוש לילדכם מזרון יחיד? לא יודעים כיצד לבחור מזרון בריא ואיכותי? פנו אל נציגי עמי מנדלבוים מזרונים ותזכו להכוונה מקצועית ומלאה.