התאמה אישית היא בדיוק הפעולה הנדרשת על מנת להבטיח את איכות המזרונים, את התמיכה לגב ולעמוד השדרה וכמובן את איכות החיים. אך מה כוללת הזמנה אישית ועם מי מתייעצים בכל מקרה של דילמה או התלבטות? הנה כל התשובות

בחירה נכונה של מזרון היא משימה מורכבת יותר מכפי שנהוג לחשוב. קודם כל, יש המון סוגים שונים של מזרונים ולא תמיד ברור מה ההבדל בין חומרי הגלם שמהם הם מיוצרים. שנית, לכל אחד ואחת מאתנו יש דרישות אחרות מבחינת משקל הגוף, מבנה הגב, בעיות אורטופדיות, תנוחה ארגונומית וכן הלאה. לכן, הפתרון היחיד הוא לתת עדיפות לאפשרות של מזרונים בהתאמה אישית.

יתרונות של מזרן מותאם אישית


הזמנה אישית מבוססת על התאמה של כל מזרון לצרכים של כל לקוח בנפרד. לקניית מזרון מותאם אישית מספר יתרונות מאוד חשובים:

א. בחירת חומרי גלם לפי מסגרת התקציב – המשמעות הכלכלית של הזמנה אישית היא חיסכון בהוצאות, אבל בלי להתפשר על ביצועי המזרון. בפועל, הדרך לעשות את זה היא לבחור את חומרי הגלם לפי מסגרת התקציב. בגלל שפערי המחירים בין חומרי הגלם עשויים להגיע לעשרות אחוזים, עדיף להתאים אותם מראש למחיר שאותו מוכנים ורוצים להשקיע.

ב. התאמת דרגת הקושי של המזרון – מבחינה טכנית, התאמה אישית כוללת גם את דרגת הקושי של המזרון. באמצעות התאמת דרגת הקושי של המזרון, ניתן לשפר את איכות השינה ולמנוע בעיות גב. כאשר דרגת הקושי מתאימה למזרון, המשמעות היא שינה רצופה וזמן קצר יותר שעובר מהרגע שבו נכנסים למיטה ועד שנרדמים.

ג. רגישויות מיוחדות – למזרון בהזמנה אישית יש גם ערך מוסף. ספציפית אצל ילדים או מבוגרים בעלי אלרגיות, המשמעות היא שניתן להשתמש בחומרי גלם אנטי אלרגניים כגון לטקס. בגלל שהלטקס הוא סוג של גומי, רבים בוחרים לשלב אותו במזרונים בהתאמה אישית כדי למנוע תגובות לא נעימות במהלך הלילה.

משתלם להשקיע במזרן במזרונים בהזמנה אישית

על פניו, מזרונים בהתאמה אישית מייקרים את העסקה. זה נכון שהזמנה אישית תייקר מעט את המזרון בהשוואה לרכישה של דגם מסוים שנמצא על המדף, אבל צריך לבחון את האטרקטיביות בטווח הארוך. כאשר רוכשים מזרון בהזמנה אישית, זה אומר שיש סיכוי גבוה יותר שהוא יחזיק מעמד שנים רבות. בעוד מזרון סטנדרטי מחזיק מעמד כ-5-7 שנים, מזרון שמיוצר בהזמנה אישית יכול לספק מענה למגוון צרכים גם 10-15 שנה ומעלה. תהליך הזמנה אישית של מזרונים מתבצע כיום מהר וביעילות. בזכות הצלחתו, יותר ויותר גברים ונשים בוחרים בו.