ספוג לריפוד

 
אוהבים את מיטת השיזוף בחצר אך מעוניינים להחליף את הספוג? זקוקים לריפוד חדש עבור הספה? איתנו תוכלו לקבל הצעת מחיר התפורה במיוחד לצרכים שלכם! חייגו עכשיו למספר 072-3251338, ואחד מנציגי חברת מנדלבוים עמי בע"מ ישמח לעמוד לרשותכם.

בעזרת ספוג לריפוד ניתן לחסוך הוצאות משמעותיות. ספוג איכותי המותאם לגודל הרהיט ולצרכי הלקוחות מאפשר הנאה של שנים רבות, שמירה על עמידות ואיכות חיים גבוהה. בעבר ניתן היה לרפד מחדש מערכות סלון וישיבה בלבד, אך כיום ניתן לנצל טכנולוגיות חדשות ולהחליף ספוגים וריפודים בפינותישיבה ורהיטי גינה.


 

איפה קונים ספוג לריפוד?

 
אנחנו מציעים ספוגים, מזרונים ופתרונות שינה באיכות ואמינות ללא תחרות. ניסיון של עשרות שנים הפך את נותני השירות של חברת מנדלבוים בע"מ למובילים בתחום פתרונות השינה, וכעת גם לקוחות המחפשים אחר ריפוד יכולים ליהנות מכך.
 

אצלנו תוכלו לבחור ספוג לריפוד למגוון רהיטים:

 
- ריפוד למיטות שיזוף
- ריפוד לריהוט גן
- ריפודים לפינות ישיבה
 
ספוג לריפוד מיטות שיזוףספוג לריפוד מיטות שיזוף
ריפוד לריהוט גןריפוד לריהוט גן
ספוג לפינות ישיבהספוג לפינות ישיבה
 

כך מייצרים ריפוד מוצלח

 
הסוד של ספוגים לריפוד הוא שילוב בין הקפדה על תהליך ייצור איכותי, לבין שימוש בחומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, ספוג שכזה צריך להתאים למראה האסתטי של הרהיט, ולשפר את נוחות הישיבה.

אצלנו ניתן לרכוש ספוג לריפוד במגוון איכויות, דרגות קושי וגדלים. הספוג יכול להתאים במיוחד עבור פינות ישיבה במתחם הבית ורהיטי גינה בחצר. כמו כן, המרכז מציע עבורכם מגוון חומרי עזר משלימים לעבודת הריפוד.

לסיכום, לא תמיד יש צורך בהחלפת ריהוט גן, מיטות שיזוף או פינות ישיבה.

פנו אל נציגי החברה שלנו, ותקבלו ייעוץ אמין לגבי החלפת ריפודים וספוגים:
חייגו עכשיו למספר 072-3251338, ושפרו את איכות החיים של בני המשפחה.