מזרון זוגי ללא קפיצים

 

מעוניינים לשדרג את איכות השינה שלכם? מרגישים כל תזוזה של בן או בת הזוג על המזרון? כדאי שתבחנו את האופציה לעבור למזרון זוגי ללא קפיצים.


חברת מנדלבולים עמי מזרנים משווקת מגוון סוגי מזרונים, ובין היתר מציעה מלאי גדול של מזרונים זוגיים ללא קפיצים. יתרונה של החברה נעוץ בכך שהיא עובדת עם כל החברות המובילות במשק ואנשי המקצוע המיומנים שלה יודעים להתאים את המוצר האופטימלי עבור כל לקוח.

 

 
מזרון זוגי ללא קפיצים - למי מתאים?
 

מנדלבוים עמי – יתרונות רבים במקום אחד:

 
  • מבחר גדול של מוצרים מתוצרת מיטב היצרנים
  • מוצרי איכות בדוקים ומובילים
  • שירות אמין, המבוסס על שנים רבות של ניסיון
  • שלל מבצעים משתלמים
  • שירות מעולה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד

חייגו אלינו למספר 072-3251338 וקבלו מידע מקיף על מזרנים לא קפיצים

יתרונותיו של מזרון זוגי ללא קפיצים


מזרוני קפיצים מהווים רוב בולט בעולם המזרנים בארץ, ואין זה מפתיע שכן הם איכותיים ביותר. עם זאת, למזרנים אלו יש כמה בעיות. בראש ובראשונה, הקפיצים נחלשים עם השנים, ושנית, כל תזוזה של בן או בת הזוג, נותנים את אותותיה גם בצד השני של המיטה, ומפריעים לעיתים קרובות לבן הזוג השני.

מזרון זוגי ללא קפיצים עשוי מ- 100% לטקס או ויסקו, שלרוב משמשים כ"שכבת פינוק" במזרני קפיצים. הגדולה של החומרים הללו נעוצה בכך שהם גמישים לקימורי הגוף של האדם, ומספקים תמיכה טובה עבורו. מוצרים אלו מומלצים במקרים של עקמת ובתקופות בהן יש שינויים בשלד (בעיקר אצל מתבגרים). הרבה פעמים, סוגי מזרנים של מיטות מתכווננות בנויים מלטקס או מוויסקו בלבד, ואינם מצוידים בקפיצים.

בחברת עמי מנדלבוים תמצאו מבחר גדול של מזרנים ללא קפיצים, כמו גם אנשי מקצוע שיעזרו לכם לאתר את המוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם. אנו פועלים בתחום איכות השינה מזה שנים רבות, ומהווים כתובת עבור כל מי שמחפש שיפור באיכות השינה שלו.