מזרונים בהתאמה אישית


מעוניינים לקנות מזרון אבל לא מצליחים למצוא את הדגם שיהיה הכי טוב עבורכם? ובכן, מסתבר שזו בעיה נפוצה יותר ממה שחשבתם. הרבה אנשים מתקשים למצוא את המזרון שיהיה בדיוק בעובי הנכון, שלא יהיה קשה מדי או רך מדי. ואם יש לכם מיטה במידות לא סטנדרטיות? זו בכלל יכולה להיות בעיה. החדשות הטובות הן שיש פתרון! מזרונים בהתאמה אישית מאפשרים לכל אחד לרכוש מזרון בדיוק לפי הקריטריונים שחשובים לו.


סובלים מבעיות גב?

מהניסיון שלנו, בעיות בריאות הן אחת מהסיבות הכי נפוצות שבגללן אנשים רוצים לרכוש מזרון חדש. במיוחד כאשר מדובר בבעיות אורתופדיות שונות כמו בעיות גב, למזרון יש השפעה עצומה. האופציה של מזרונים בהתאמה אישית בעצם מאפשרת לכם לרכוש מזרון שעוצב ויוצר בדיוק לפי הצורך הספציפי שלכם. בין אם אתם זקוקים למזרון קשיח במיוחד או רך במיוחד, מזרון עם שיפועים מסוימים או מזרון המותאם למיטה מתכווננת.


המזרון רך מדי או קשה מדי?

אם חיפשתם אי פעם מזרון חדש, אתם בוודאי מכירים את הבעיה הזו. רוב הדגמים שתבדקו ירגישו רכים מדי או קשים מדי, ויכול להיות שלא תצליחו למצוא את שביל הזהב – כלומר את המזרון עם דרגת הקושי המושלמת עבורכם.


כאשר מייצרים מזרונים בהתאמה אישית אפשר לשלוט באופן מלא על דרגת הקושי בעזרת שילוב של חומרי גלם שונים. לדוגמה, ניתן לייצר מזרון מספוג צפוף או מזרון קפיצים ומעליו להניח שכבה של ויסקו – מאחר והוויסקו הוא חומר רך ונעים למגע, שמשתנה בהתאם לצורה של הגוף במהלך השינה.


מידות לא סטנדרטיות?

מזרונים בייצור המוני מגיעים בגדלים סטנדרטיים – בין אם מדובר במזרון למיטת יחיד, מיטה וחצי או מיטה זוגית. המשמעות היא שאם אתם רוצים לרכוש מיטה במידה קצת שונה, תתקשו מאוד למצוא מזרון מתאים. הביקוש למזרונים במידות לא סטנדרטיות מגיע מאנשים שגרים בבתים קטנים מאוד, וזקוקים לפתרונות יצירתיים לעיצוב של חדר השינה. גם אנשים שזקוקים למזרון ארוך או רחב במיוחד – מתקשים למצוא את מבוקשם.

לעומת זאת מזרונים בהתאמה אישית יכולים להגיע במגוון של גדלים, כך שתוכלו לרכוש את המזרון במידה המדויקת ובעובי המדויק לו אתם זקוקים.


לשלוט על הפרטים הקטנים

כאשר רוכשים מזרון בהתאמה אישית למעשה אפשר להחליט לגבי כל פרט ופרט – מזרון עם קפיצים או מזרון בלי קפיצים, האם לשלב בין מספר חומרי גלם (למשל שילוב בין ויסקו וספוג, או לטקס וספוג, וכמובן בין מזרוני קפיצים לשכבת ויסקו), מה יהיה האורך, הרוחב והעובי.

בנוסף תוכלו גם להחליט באיזה בד ישתמשו עבור התפירה החיצונית – כאשר ישנם בדים אנטיבקטריאליים, בדים נושמים ורכים למגע, או בדים קשיחים יותר וחסינים בפני קרעים.


להסתייע באנשי המקצוע

מאחר ומזרון בהתאמה אישית כשמו כן הוא, כלומר תפור לפי המידות שלכם – אנחנו ממליצים בחום לבצע את ההזמנה רק דרך חנות המתמחה בכך. הסיבה היא שהעובדים בחנות ידעו בדיוק איזה שאלות לשאול כדי להבין מכם מהם הצרכים ומה ההעדפות. למשל בעיות אורתופדיות שונות, נטייה להזעה בלילה, העדפה של מזרון רך במיוחד או קשה במיוחד, העדפה למזרון זוגי שבו לא מרגישים כלל את התנועה של הצד השני וכדומה.


תחזוקה נכונה לאורך זמן


החלטתם להשקיע ולבחור באפשרות של מזרונים בהתאמה אישית? נהדר! זוהי השקעה שתשרת אתכם לאורך שנים ארוכות. כדי שתוכלו ליהנות מהמזרון לאורך זמן, חשוב מאוד לשמור עליו ולטפל בו בהתאם להוראות. מאחר והמזרון יוצר עבורכם באופן אישי, חשוב גם לקבל את ההוראות הספציפיות למזרון כדי שתדעו כיצד הכי טוב לנקות אותו וכל כמה זמן צריך לאוורר את המזרון כדי למנוע הצטברות של לחות, עובש וכו'.